niedziela, 12 kwietnia 2015

Nowe projekty: Nerd Geek Challenge i Projekt Stemplowej Maniaczki ♥

Hej ♥ 
Dwa projekty się zakończyły, a dwa nowe się rozpoczęły. U Red Rouge to Projekt Stemplowej Maniaczki i u FrankieHuntersNails i Roaring Nails Nerd Geek Challenge. Jeśli chcecie dołączyć to kliknijcie na linki i przeniesiecie się do zasad projektów. W części o Nerd Geek Challenge będę pisała po angielsku, więc nie zwracajcie uwagi na błędy xD

Pierwszy tydzień u Red Rouge to czarno-białe stemple. Zanim je zrobiłam to nie zorientowałam się, że jeden z tygodni to motyw zwierzęcy xD Czytałam plan sto razy, ale jak się jest lewusem to tak to wygląda. Moje zdobienie na pierwszy tydzień wygląda tak:


Na środkowym pojawiła się panterka czy lampart - nie znam się xD Na wskazującym i na małym zrobiłam łapki. Na wskazującym poprawiłam jedną z łapek białym lakierem, bo pomyślałam, że da to fajny efekt. Jako też, że lubię matowe wykończenie to zastosowałam na wszystkich szponach matowy top coat Lovely. 

http://www.redrouge-nailart.blogspot.com/2015/03/projekt-stemplowej-maniaczki.html

Okay it's time for Nerd Geek Challenge. I love the idea of this project because I'm such a nerd. First character that came on my mind was Mystique from X-men. That's what I did 

(Czas na projekt Nerd Geek Challenge. *ten dziwny moment kiedy nie potrafi się przetłumaczyć samego siebie na polski xD* Spodobał mi się ten projekt bo jestem typowym nerdem. Pierwsza postać, która przyszła mi do głowy to Mystique z X-menów. Zrobiłam takie coś:)


That's how it came out. I didn't really like the effect it gave so I decided to change the look of Mystique.
(Tak wyszło. Nie podobał mi się za bardzo ten efekt dlatego zmieniłam Mystique)

I was so inspired by this project that I draw my own version of Mystique. That's my first drawing after a very long time so I'm kind of proud of this one :)
(Ten projekt mnie tak natchnął, że narysowałam swoją wersję Mystique. To mój pierwszy rysunek po bardzo długim czasie, więc jestem z niego nawet dumna xD)
(linki na banerach na paskach bocznych i na początku posta)

Oke, I hope you liked it and see you soon ^^
(Mam nadzieję, że się podobało i do zobaczenia wkrótce)

9 komentarzy:

 1. Fajnie Ci to wyszło. Czekam na kolejne.

  OdpowiedzUsuń
 2. This looks incredible!! Painting faces is so hard but I love how your Mystique came out!! I love her character :) Thank you so much for joining our challenge! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie, zwłaszcza Mystique świetnie Ci wyszła zarówno na paznokciach jak i na kartce, podziwiam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne :) Świetny pomysł z czarno białym zdobieniem na projekt u Red Rouge :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacja! Podziwiam. :)

  Zapraszam na konkurs!
  Pozdrawiam
  http://kolorowaosobowosc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń